Novinky z půjčovny
Zdravím všechny! Jaro se nám pomalu blíží a tak jsme využili pozvání na veletrh hraček v Norimberku abychom se podívali, co je ve světě nového. Bohužel jsme zde neobjevili žádnou revoluční  novinku, ale pár zajímavých věcí se přece jen našlo. Mimo nové modely velkých šlapacích kár Berg, jezdících v naší půjčovně třeba pár inspirací na elektrické autíčka, nové modely dětského vozítka Ezy roller, Mobo a dalších zajímavých přepravních prostředku.

Letošní rok se můžete těšit hned na několik novinek pro děti a dokonce i dospělé. Náš sklad už ale praská ve švech a dodávka (která už zase jezdí) kapacitně absolutně nevyhovuje, takže bohužel budeme muset nákup nových věcí výrazně omezit a začít spíše obměňovat starší kusy.

0

Novinky
Po měsíci máme zase v provozu naše zelené šlapadlo. Bohužel jsme museli opět řešit problém s převodovkou a bylo ji nutné kompletně vyměnit. Do budoucna proto budeme pořizovat nové káry jen se základním převodem. Třístupňová převodovka sice zlepšuje zážitek z jízdy, ale celé ústrojí je citlivé na nárazy a nové stojí téměř 5 tisíc korun. Tyto peníze bychom raději vložili do nových věcí, než do neustálých oprav.
0